info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tabliczki informacyjne – czytelne i jasne komunikaty

Znaki bezpieczeństwa oraz tabliczki informacyjne są integralną częścią zabezpieczeń każdego budynku, a ich odpowiednie rozmieszczenie jest wymagane przez przepisy prawa. Jeśli prowadzisz więc firmę, która dysponuje zapleczem magazynowym bądź halą produkcyjną powinieneś zapoznać się z tymi podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Tabliczki informacyjne, gwarantujące czytelne i jasne komunikaty to istotny element struktury bezpieczeństwa w każdej firmie! Prawidłowo wykorzystane tablice informacyjne oraz znaki BHP gwarantują bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i klientów. Czy wiesz, że wielu niebezpiecznych wypadków mających miejsce w halach produkcyjnych, magazynowych oraz biurach da się w prosty sposób uniknąć? Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zabezpieczenie oraz oznakowanie przestrzeni, maszyn oraz narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz setki przydatnych akcesoriów, które pomogą zadbać Ci o bezpieczeństwo oraz doskonałą organizację firmowych przestrzeni. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj, które z nich okażą się niezbędne w Twojej firmie bądź przedsiębiorstwie!

Oznakowanie bhp - ważny element Twojej firmy!

Oferujemy niezwykle szeroki i różnorodny asortyment - w tym oznakowanie BHP, dzięki któremu zadbasz o bezpieczeństwo w miejscu pracy. Wszystkie oferowane przez nas produkty takie jak znaki bezpieczeństwa, BHP oraz znaki informacyjne są zgodne z aktualnymi przepisami prawa. Oznakowanie BHP w miejscu pracy to jeden z najważniejszych aspektów o które musisz zadbać! I choć codzienne przestrzeganie wszelkich reguł, zasad oraz regulaminów może okazać się uciążliwe - niezwykle pomocne w tym temacie okażą się być tabliczki informacyjne, tabliczki ostrzegawcze oraz staranne i prawidłowe oznakowanie bhp.

Potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań do swojej firmy, magazynu bądź hali produkcyjnej? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tabliczek informacyjnych, które ułatwią przestrzeganie zasad panujących w danym miejscu pracy. Aby zadbać o bezpieczeństwo w Twojej firmie przygotowaliśmy również szeroką ofertę tabliczek ostrzegawczych oraz innych elementów oznakowania bhp - wszystko po to, aby praca była prostsza, bezpieczniejsza oraz bardziej komfortowa!

Tabliczki ostrzegawcze - bezpieczeństwo ponad wszystko!

W ofercie naszego sklepu internetowego Wally znajdziesz wszystko to, co będzie Ci potrzebne do oznakowania Twoich przestrzeni pod kątem bezpieczeństwa! Tabliczki w ramkach, które zdecydowanie ułatwią codzienną organizację pracy, tabliczki ostrzegawcze, a także suchościeralne tabliczki w uniwersalnych rozmiarach, które wykorzystasz jako praktyczny notatnik bądź miejsce na przekazywanie istotnych komunikatów swoim współpracownikom. Opiszesz nimi biurowe i magazynowe regały, uporządkujesz niezbędne akcesoria czy też przekażesz za ich pośrednictwem ważną wiadomość dla współpracownika z innego działu. Oferujemy również tabliczki i naklejki BHP, czyli tabliczki ostrzegawcze, które w łatwy i nieskomplikowany sposób pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo pracowników w Twojej firmie. Przymocuj je nie tylko do ściany, ale i do niebezpiecznych urządzeń, maszyn oraz pojazdów i zadbaj o komfort bezpiecznej pracy! Jakie jeszcze produkty mogą okazać się przydatne podczas codziennej pracy? Kredowe etykiety i cenówki, a także zawieszki magazynowe, dzięki którym utrzymanie porządku na hali magazynowej bądź zapleczu okaże się być banalnie proste!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane