info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Wzory muzyczne do malowania na ścianie - szablon

Muzyka jest z nami od zawsze! Niezależnie od tego miłośnikiem jakich dźwięków jesteś - klasycznych, rockowych czy może reggae, z pewnością chcesz, aby towarzyszyła Ci ona każdego dnia. Z naszą małą pomocą jest to możliwe! Specjalnie dla miłośników muzyki przygotowaliśmy ofertę ściennych szablonów, które oddadzą ich miłość do instrumentów, dźwięków oraz muzycznych aranżacji. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i zaproś ulubioną muzykę do swojego życia!

Szablony malarskie - muzyka

Szablony malarskie muzyka są niewątpliwą gratką dla każdego klienta z wybitnie rozwiniętą melodyjną duszą oraz tych, którym w sercu zawsze gra. Wyraziste muzyczne motywy w postaci niezwykle łatwych w montażu szablonów, pozwalają na efektowne oraz wyraziste zaznaczenie swojej sympatii oraz miłości dla szeroko pojętej muzyki.

Powyższe szablony idealnie sprawdzają się jako uzupełnienie zarówno nowoczesnego jak i bardziej tradycyjnego wystroju mieszkań lub domów jednorodzinnych. Pomieszczenie przystrojone przy użyciu motywów malarskich pozwala na pełniejszy oraz bardziej efektywny odpoczynek po ciężkim dniu wypełnionym licznymi obowiązkami.

Gdzie wykorzystasz nasze szablony z muzycznymi motywami?

Wszędzie tam, gdzie pragniesz aby każdego dnia rozbrzmiewała radość, entuzjazm oraz muzyka. Zaproś instrumenty do swojego domu i pozwól im się rozgościć na jego ścianach! Nasze ścienne dekoracje wykorzystasz zarówno w pokoju nastolatka, jak i w eleganckim czy też minimalistycznym salonie. Młody meloman z pewnością zachwyci się ścienną dekoracją, która doskonale odwzorowuje jego ulubione pasje, a uczeń szkoły muzycznej z chęcią przeniesie swoje ulubione hobby na ściany jego pokoju!

Szablony z motywem muzycznym doskonale zaprezentują się również w salonie oraz sypialni - wybierz romantyczne nutki, które zaaranżujesz na ścianie swojej domowej oazy spokoju bądź smukłą harfę, która zdradzi Twoje zamiłowanie do delikatnych i eterycznych dźwięków.

Nasze malarskie szablony wykorzystasz nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również w lokalach usługowych oraz handlowych! Wykorzystaj je przy aranżacji wystroju sklepu muzycznego, klubu tanecznego oraz szkoły muzycznej!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane