info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

Tablice kredowe magnetyczne

Tablice kredowe magnetyczne świetnie sprawdzą się jako wyposażenie pokoju dziecięcego, kuchni, przedszkola, szkoły, restauracji, kawiarni czy biura. Pełnią nie tylko rolę rozrywkową, ale również edukacyjną. Świetnie bowiem przygotowują dziecko do podjęcia nauki w szkole. Skutecznie wprowadzają dziecko w świat pisania, liczenia i czytania. Ich niewątpliwym atutem jest lekka forma, będąca alternatywą dla ciężkiej tablicy, a także łatwość w utrzymaniu czystości. Jako, że nie zajmuje zbyt dużo miejsca, może być zamontowana na każdej, gładkiej powierzchni. Mowa w tym zakresie o ścianach, szafkach czy blatach. Montaż okaże się banalnie prosty, dzięki czemu możesz zająć się nim sam, w wolnej chwili!

Kredowe tablice magnetyczne sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych jako forma interesującej reklamy. Z łatwością stworzysz z niej cennik, ofertę dnia czy też zapiszesz na niej wszystkie miłe słowa, które chciałbyś przekazać swoim klientom. Zadbaj o dobry wystrój oraz wizerunek swojego lokalu, a z pewnością odwdzięczy Ci się on gronem wiernych, stałych klientów.

Dlaczego warto wybrać tablicę kredową?

  • Jest lekka i bezpieczna
  • Zapewnia łatwy montaż i demontaż
  • Wykazuje się odpornością na działanie warunków atmosferycznych
  • Wykonana z wysoce jakościowych materiałów
  • Możliwość wykonania w dowolnym rozmiarze

Tablice dostępne są do wyboru na różnych podłożach, dzięki temu z pewnością zdołasz dopasować nasz produkt idealnie do swoich wymagań. Jesteśmy producentem naszych tablic, możemy więc dopasować ich rozmiar idealnie do Twoich potrzeb.

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane