info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

Tablice suchościeralne magnetyczne Lean

Magnetyczne tablice suchościeralne dostępne są w postaci elastycznej, samoprzylepnej folii, jak i sztywnego podkładu z PCV. Idealne zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, gdyż wysoka jakość zastosowanych materiałów do produkcji chroni je przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Ogromna różnorodność oferowanych rozmiarów oraz możliwych do zastosowania wzorów sprawia, że jest to tablica szyta na miarę wszystkich potrzeb. Odporność, łatwość w utrzymaniu czystości, lekkość oraz prostota montażu i demontażu – to podstawowe cechy charakteryzujące oferowaną kategorię produktów, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

Tablice lean - do biura, magazynu, hali produkcyjnej

Tablice lean doskonale sprawdzą się zarówno w biurach jak i halach produkcyjnych oraz magazynowych. Pomogą w organizacji pracy, ułatwią procesy produkcyjne oraz usprawnią przepływ informacji.

Realizujemy projekty indywidualne z dowolnym nadrukiem! Przyślij do nas plik w wordzie, excelu, pdf'ie a przygotujemy dla Ciebie ofertę. Czekamy na wiadomość pod adresem info@wally.com.pl

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane