info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice jezdne kredowe

Czym kierujesz się przy dokonywaniu zakupów do swojej firmy, przedsiębiorstwa czy też biura? Z pewnością jest to uniwersalność, praktyczność oraz wygodna i komfort użytkowania. Miejsca, w których często przebywamy, planujemy oraz przeprowadzamy konferencje, zebrania i szkolenia muszą być doskonale dopasowane do wymagań użytkujących ich pracowników. Dlatego niezwykle przydatne okażą się w tego typu przestrzeniach mobilne tablice, które z łatwością przemieścisz z miejsca na miejsce. Sprawdź gdzie i jak wykorzystasz nasze kredowe tablice mobilne!

Mobilne tablice jezdne do biura i sali konferencyjnej

Szukasz tablicy do swojego biura czy też sali konferencyjnej? Potrzebujesz mobilnej, wygodnej tablicy, którą z łatwością będziesz mógł przemieścić w inne miejsce oraz nie będzie ona wymagała stałego montażu? W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele propozycji, które z pewnością spełnią Twoje wymagania! Posiadamy zarówno tablice jednostronne, jak i dwustronne, magnetyczne oraz obrotowe. To bogaty wybór dla każdego!

Mobilne tablice w szkole oraz sali szkoleniowej

Mobilne tablice to również świetne rozwiązanie dla szkół oraz sal szkoleniowych. Tablica to ich nieodłączny element, dlaczego więc nie miałaby by być najwyższej jakości. Nowoczesny design oraz doskonała jakość materiałów sprawia, że nasze jezdne tablice użytkuje się z przyjemnością, a ich przemyślana konstrukcja zapewnia największą wygodę użytkowania.

Kredowe tablice jezdne najwyższej jakości

Zaletą naszej jezdnej tablicy jest jej praktycznie nieograniczona mobilność. W razie potrzeby możesz przesunąć ją nawet na drugi koniec sali. Tablica wykonana jest z solidnych materiałów, które zapewniają trwałość oraz komfort użytkowania na lata. Kredowa powierzchnia najwyższej jakości zapewnia wygodę użytkowania, a jej wyczyszczenie jest banalnie proste - umyjesz ją jak tradycyjną tablicę kredową! Po jej powierzchni możesz pisać zarówno miękką kredą szkolną jak i kredowymi pisakami, specjalnie dostosowanymi do tego rodzaju powierzchni.

Spraw, że praca stanie się czystą przyjemnością!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane