info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice suchościeralne jezdne

Wygoda oraz praktyczność zastosowania to dwie główne cechy, którymi kierujemy się przy dokonywaniu zakupów do naszego przedsiębiorstwa, firmy czy też biura. W miejscach, w których zachodzi potrzeba nieustannej kreatywności oraz w których często przeprowadza się burze mózgów, prezentacje czy też zebrania niezwykle przydatny okaże się zakup praktycznej tablicy suchościeralnej. Szczególnie wygodna okaże się propozycja mobilnych tablic, które z łatwością przemieścisz z miejsca na miejsce! Sprawdź, gdzie wykorzystasz nasze jezdne tablice!

Mobilne tablice jezdne do biura i sali konferencyjnej

Praktyczne i estetycznie wykonane tablice jezdne suchościeralne to świetna propozycja nie tylko do szkół i uczelni, ale także i biur czy sal konferencyjnych. Przydadzą się zarówno podczas rutynowych spotkań, konferencji, zebrań ale też kreatywnej burzy mózgów! Dostępne u nas tablice pokryte są wysokiej jakości materiałem suchościeralnym, który zapewnia czystość i łatwość ścierania niezależnie od czasu użytkowania i okresu, na który pozostawiamy napisy. Łatwo zetrzesz je za pomocą ściereczki, gąbki bądź mikrofibry. Właściwości powierzchni tablicy nie zmieniają się z upływem czasu, również w przypadku intensywnego użytkowania. Nie ma konieczności dodatkowego czyszczenia za pomocą płynów czy detergentów. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie!

Najwyższej jakości tablice jezdne

Nasze tablice oparte są o konstrukcję z solidnych materiałów, których zaletą jest duża mobilność. Bez trudu można je przesunąć nawet na drugi koniec sali. W razie potrzeby ruch kółek można zablokować, dzięki czemu prowadzenie konferencji będzie wyjątkowo komfortowe, a tablica nie będzie się przesuwać niezależnie od rodzaju podłoża. W naszej ofercie znajdziesz również tablice jezdne obrotowe, które posiadają opcje pisania także po drugiej stronie, co doskonale sprawdzi się w miejscach, w których zachodzi potrzeba wykonywania obszernych notatek oraz zapisów, na przykład na uczelniach czy też salach lekcyjnych. W razie potrzeby wystarczy po prostu obrócić samą tablicę w pionie. W zestawie z tablicami znajdują się półki na potrzebne akcesoria.

Tablice jezdne z nadrukiem

Jesteśmy producentem naszych tablic, dlatego mamy również możliwość wykonania produktów jezdnych suchościeralnych z opcją własnego nadruku w dowolnym miejscu tablicy. Prześlij nam swój projekt, bądź jeśli nie masz pomysłu na wzór - zleć nam jego wykonanie!

Zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się doskonałą jakością oraz komfortem użytkowania!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane