info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Zamówienia indywidualne fototapety

Chciałbyś zmienić coś w swoim wnętrzu, ale nie masz ochoty na czasochłonne remonty? Pamiętaj, że najbardziej spektakularny efekt we wnętrzach wywołują ściany! Pomalowane na energetyczny kolor bądź ozdobione niecodzienną fototapetą dodają charakteru praktycznie każdemu pomieszczeniu sprawiając, że przebywanie w nich jest czystą przyjemnością! Nie wiesz jaką fototapetę wybrać? Sprawdź naszą ofertę produktów z indywidualnym nadrukiem!

Fototapety z indywidualnym nadrukiem

Fototapeta to wyśmienity pomysł jeśli odczuwasz palącą potrzebę zmiany wyglądu swojego otoczenia, ale aktualnie nie stać Cię na generalny remont bądź zwyczajnie nie masz na niego czasu. Jeśli jednak jesteś wybredny, ciężko może być Ci znaleźć coś interesującego pośród powszechnie panujących trendów. Przejrzałeś już setki, a może nawet tysiące dostępnych na rynku wzorów i nie znalazłeś żadnej propozycji, która spowodowałaby szybsze bicie Twojego serca? Nie straconego.

Mamy dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie!

Wszystkie nasze projekty szyjemy na miarę! Możesz zaproponować nam dowolny wzór, kolorystykę i kształt Twojej wymarzonej fototapety, a my zaprojektujemy ją specjalnie dla Ciebie! Brzmi fantastycznie, prawda?

Co możesz nadrukować na swojej spersonalizowanej fototapecie?

Dosłownie wszystko! Zdjęcie ukochanego zwierzaka, fotografię z ulubionego wyjazdu bądź wakacji, ślubną pamiątkę czy też stworzony przez Ciebie projekt graficzny! W naszym zespole posiadamy wykwalifikowany zespół grafików, który nie tylko sprawdzi poprawność danego zdjęcia i zagwarantuje, że będzie prezentowało się ono wspaniale na Twoich ścianach, ale również doradzi co do wyboru kolorystyki oraz kadrowania!

Fototapety na ścianę - gdzie je wykorzystasz?

Fototapety idealnie nadają się do ozdobienia ścian, mebli oraz innych płaskich powierzchni użytkowych np. lodówki. Ich jakość wykonania z pewnością Cię zaskoczy, a łatwość montażu sprawi, że efektowną dekorację ścienną uzyskasz bez pomocy specjalistów. Dzięki temu szybko i bezproblemowo uzyskasz pożądany efekt wizualny!

Prześlij nam swój wzór i ciesz się spersonalizowaną fototapetą - dokładnie taką, jaką sobie wymarzysz!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane