info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice szkolne

Szkoła to miejsce którego nie wyobrażamy sobie bez tablic. Codzienne lekcje, wykłady, ćwiczenia - to wszystko nie mogłoby odbyć się bez ich udziału! Chyba każdy z nas wielokrotnie trzymał w dłoni kawałek kredy i kreślił na szkolnej tablicy pierwsze słowa czy też matematyczne równania.

Szkolne i akademickie tablice

Przy szkolnych tablicach spędzamy długie godziny rozwiązując skomplikowane zadania, ucząc się nowych umiejętności oraz zapisując pierwsze litery, dlatego powinniśmy zadbać o komfort ich użytkowania. W szkołach, szczególnie popularnym rozwiązaniem są tryptyki suchościeralne oraz kredowe. Ich rozkładane ramiona zwiększają powierzchnię tablicy dzięki czemu uzyskujemy dużą płaszczyznę oraz swobodę pisania bez konieczności ciągłego ścierania, co pozwala na nieprzerwaną pracę w idealnym skupieniu. To świetny kompromis między nowoczesnymi a tradycyjnymi tablicami. W pierwszych latach nauki wręcz powinno korzystać się z tablicy kredowej oraz kawałka kredy, ponieważ są one zdecydowanie bardziej rozwijające dziecięce umiejętności!

Nakładki magnetyczne - wygodne rozwiązanie dla szkół!

Innym rozwiązaniem coraz częściej pojawiającym się w szkołach są nakładki magnetyczne. Ten uniwersalny produkt może służyć naprawie dotychczasowej tablicy poprzez nałożenie nowej powierzchni lub zmianie charakteru tablicy zamieniając ją w układ współrzędnych, pięciolinię lub mapę Polski. Dzięki temu w zaledwie kilka minut możesz zmienić powierzchnię tablicy i to bez ścierania, zmywania i brudzenia dłoni. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które sprawia, że w każdej chwili możesz dostosować tablicę idealnie do Twoich bieżących potrzeb! Dzięki naszym nakładkom magnetycznym każda sala może przemienić się w klasę muzyczną czy też geograficzną. To świetne rozwiązanie nie tylko dla liceów, ale również szkół podstawowych, gdzie wszystkie lekcje przeważnie odbywają się w tej samej sali. Za sprawą nakładek magnetycznych z łatwością poprowadzisz w niej każdą lekcję, bez czasochłonnego oraz kosztownego zakupu kilku tablic.

Gdzie sprawdzą się nasze tablice i nakładki magnetyczne?

  • W szkołach i salach lekcyjnych,
  • akademickich salach wykładowych,
  • pracowniach, laboratoriach,
  • aulach.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz tablicę dla siebie!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane