info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice jezdne korkowe

Tablica jezdna to nieodłączny element wyposażenia biur, sal szkoleniowych, konferencyjnych oraz szkolnych. Często pełni ona rolę ważnego elementu dydaktycznego bądź też informacyjnego. Okazuje się być również fantastycznym akcesorium do prezentacji istotnych notatek, prowadzenia konferencji oraz przekazywania wiadomości przeznaczonych dla współpracowników, uczniów i studentów. Sprawdzi się zarówno w sali konferencyjnej jak i pokoju nauczycielskim. Sprawdź jak ją wykorzystać i jakie są jej zalety!

Mobilna tablica korkowa

W naszej ofercie posiadamy nie tylko kredowe oraz suchościeralne tablice jezdne, ale również korkowe! Dzięki powierzchni z naturalnego korka z łatwością przypniesz do niej za pomocą pinezek wszystkie ważne notatki, informacje, zdjęcia czy też infografiki. Dzięki temu, że nasze tablice są mobilne oraz posiadają kółka, z łatwością będziesz mógł je przemieścić nawet na drugi koniec sali, bez żadnego wysiłku!

Mobilna tablica korkowa doskonale sprawdzi się w szkołach, salach konferencyjnych, urzędach oraz na wyższych uczelniach, czyli we wszystkich miejscach, w których niezwykle istotny jest sprawny przepływ informacji. Nasze tablice wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dlatego masz pewność, że wybrana tablica posłuży Ci przez lata!

Wygodne i uniwersalne korkowe tablice jezdne

Ogromną zaletą naszych produktów jest ich nieograniczona mobilność dzięki której w zaledwie kilka chwil możesz przemieścić je na drugi koniec sali. Stabilna rama i gumowe kółka nie uszkodzą podłogi oraz zapewnią stabilność podczas użytkowania tablicy. Dostępne w kilku rozmiarach do wyboru, z łatwością dopasujesz więc odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

Możesz wybrać zarówno tablicę obrotowo jezdną jak i korkową ściankę moderacyjną, która zapewni Ci wyjątkowo dużą powierzchnię dla wszelkich Twoich działań. Jeżeli poszukujesz odpowiedniej tablicy do użytku prywatnego bądź firmowego, korkowa tablica jezdna z pewnością okaże się świetnym rozwiązaniem.

Sprawdź ofertę naszych jezdnych tablic i wybierz produkt doskonale dopasowany do Twoich potrzeb!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane