info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Tablice Lean management

Akcesoria oraz tablice lean stanowią skuteczne narzędzie w organizacji obowiązków, zadań oraz projektów. Dzięki nim z łatwością podzielisz obowiązki między pracowników, dopilnujesz terminów zadań, przeprowadzisz analizę procesu produkcji, a także upewnisz się, że wszystkie zadania zostały wykonane poprawnie.

Kompleksowa pomoc na każdym etapie

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko standardowe oraz niezbędne w procesie zarządzania metodami lean akcesoria. Pomożemy Ci stworzyć spersonalizowane tablice, zawieszki czy magnesy, które ściśle dopasujemy do potrzeb Twojej firmy, dzięki czemu Twoja organizacja będzie szyta na miarę! Dzięki naszej kompleksowej obsłudze z łatwością wprowadzisz do swojej firmy metody zarządzania lean.

Zleć nam przygotowanie projektu bądź współpracuj z nami w procesie jego tworzenia! Skontaktuj się z nami drogą mailową - info@wally.com.pl

Co znajdziesz w naszej ofercie?

  • Tablice suchościeralne przystosowane do metod Lean Management, takich jak 5S, Kanban, macierz kompetencji, diagram Gantta oraz wiele innych.
  • Tablice cieni dzięki którym utrzymanie doskonałej organizacji w biurze, magazynie czy na zapleczu będzie niezwykle proste.
  • Przydatne akcesoria, takie jak taśmy, magnesy, zawieszki, szablony do oznaczania oraz naklejki, które wykorzystasz zarówno w biurze jak i na hali produkcyjnej.
  • Indywidualne instrukcje drukowane w postaci naklejek oraz tablic informacyjnych.

Pamiętaj, że każdy produkt możemy dowolnie zmodyfikować na potrzeby klienta bądź stworzyć go całkowicie od podstaw!

Czym jest zarządzanie Lean Management?

Lean Management to idea zarządzania przedsiębiorstwem w oparciu o zasady i narzędzia systemu produkcyjnego Toyoty, która zakłada ciągłe doskonalenie oraz eliminację marnotrawstwa, dzięki czemu pracownicy pracują lepiej oraz wydajniej! Jest to potocznie mówiąc pozbycie się zbędnych “kilogramów firmy” oraz wprowadzenie nowych skutecznych rozwiązań.

Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o najlepszą organizację swojej firmy!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane