info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice wykres Gantta

Wykres Gantta w postaci tablicy suchościeralnej to graficzny sposób planowania oraz kontroli, niezwykle przydatny podczas realizacji projektów. Dzięki niemu w łatwy sposób możesz zharmonizować poszczególne działania konkretnych osób oraz zaplanować je długoterminowo. Wykres zaprojektowano w taki sposób, aby w maksymalny sposób ułatwiał kontrolę oraz optymalizację planu produkcji.

Każdy produkt możemy dowolnie zmodyfikować na potrzeby klienta bądź stworzyć go całkowicie od podstaw. Zleć nam przygotowanie projektu bądź współpracuj z nami w procesie jego tworzenia! Skontaktuj się z nami drogą mailową - info@wally.com.pl

Jak działa wykres Gantta?

Wykres Gantta pokazuje w pionie listę zadań, które muszą zostać wykonane, a w poziomie uwzględnia linię czasu. Dzięki temu można na diagramie odczytać daty rozpoczęcia oraz zakończenia poszczególnych działań.

Zalety wykresu Gantta

  • Przejrzyste przedstawienie harmonogramu poszczególnych zadań.
  • Możliwość bieżącej kontroli realizowanych zadań.
  • Elastyczna forma planowania oraz rozdzielania zadań między pracowników.
  • Możliwość łatwego dokonywania korekt.

Dlaczego wizualna metoda organizacji jest lepsza od innych?

Najszybciej przetwarzamy te informacje, które nie tylko jesteśmy w stanie zobaczyć oraz zwizualizować, ale również te, które towarzyszą nam na co dzień. Dlatego właśnie tablice z nadrukowanym wykresem Gantta to doskonały sposób na wprowadzenie nawyku w stosowaniu metod Lean Management!

Wykres Gantta w postaci suchościeralnej tablicy doskonale sprawdzi się w halach produkcyjnych, magazynach, ale również w przestrzeniach biurowych oraz agencyjnych.

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane