info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Materiały pomocne w walce z koronawirusem

Aktualna sytuacja w kraju oraz na świecie sprawia, że musimy zadbać o swoje zdrowie bardziej niż zwykle. Koronawirus, który wywołuje chorobę COVID -19 to szybko rozprzestrzeniający się wirus, którym może zarazić się każdy z nas. Warto wiedzieć jak się przed nim chronić!

Jak zminimalizować ryzyko zarażenia koronawirusem?

Staranne przestrzeganie zasad ustalonych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) to najważniejszy krok w zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Co więc możemy zrobić aby zapewnić sobie jak największe bezpieczeństwo? Przede wszystkim należy zadbać o prawidłową ochronę przez częste mycie oraz dezynfekcję rąk i przedmiotów codziennego użytku, ograniczyć wychodzenie na zewnątrz oraz kontakt z innymi ludźmi. Niestety, w wirze codziennego życia łatwo jest nam zapomnieć o zasadach, które są przecież kluczowe dla zachowania zdrowia! Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy chcieliby jeszcze bardziej zmaksymalizować bezpieczeństwo swoje, swoich pracowników oraz klientów proponujemy całą gamę produktów ochronnych. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Jakie materiały pomocne w walce z koronawirusem znajdziesz w naszej ofercie?

Tabliczki, naklejki oraz magnesy przydatne w walce z koronawirusem

Oferowane przez nas produkty sprawdzą się wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba przypomnienia o obowiązujących zasadach. Dzięki nim oznakujesz zarówno wnętrze supermarketu, urzędu, placówki medycznej oraz wszelkich innych publicznych przestrzeni użytkowo - handlowych. Zarówno naklejki, magnesy jak i tabliczki są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możesz wykorzystać je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz!

Plakaty i ramki - koronawirus

Powieś nasze plakaty w miejscu pracy oraz w przestrzeniach publicznych, aby przypomnieć obowiązujące zasady zarówno swoim pracownikom jak i klientom!

Przyłbice i osłony ochronne

Dzięki przyłbicy oraz osłonie ochronnej stworzysz dla swoich pracowników bezpieczną przestrzeń, która ograniczy rozprzestrzenianie się wirusa drogą kropelkową. Nasze produkty wykorzystasz wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt z klientami bądź współpracownikami jest nieunikniony!

Wybierz produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie i zminimalizuj ryzyko zarażenia koronawirusem!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane