info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablica kredowa w dowolnym wymiarze!

Tablica kredowa to nowoczesne rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi ciężkie, tradycyjne tablice, które tak dobrze znamy z lat szkolnych. Wykonana z najwyższej jakości materiałów tablica sprawdzi się nie tylko w szkołach, ale i w przestrzeniach prywatnych oraz miejscach użyteczności publicznej, takich jak bary, kawiarnie i restauracje.

Tablice kredowe w dowolnym rozmiarze są niezastąpionym narzędziem do przekazywania wiadomości między domownikami, współlokatorami a także między współpracownikami. Pozostaw na nich przypominajkę o wizycie u dentysty, końcowym terminie projektu bądź po prostu kilka miłych słów!

Nowoczesne tablice kredowe na wymiar

Produkt wykonany jest z nowoczesnych oraz wyjątkowo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest on niebywale odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mogące wystąpić nawet podczas długotrwałych, intensywnych okresów użytkowania. Produkt sprawdza się również w środowiskach firmowych, szkoleniowych oraz biznesowych pozwalając na efektywne zobrazowanie zwerbalizowanych wytycznych. Dzięki możliwości dostosowania tablicy do określonych wymiarów idealnie dostosowuje się ona do praktycznie każdego rodzaju pomieszczenia. Łatwość oraz szybkość w montażu umożliwia sprawne zwiększenie produktywności oraz organizacji przestrzeni zarówno przemysłowej jak i firmowej.

Tablice kredowe dla gastronomii

Nasze tablice to również idealne propozycje dla lokali gastronomicznych! Zapiszesz na nich swoje menu, ofertę dnia czy też kilka miłych słów dla swoich klientów. Możesz zaskoczyć ich również interesującą, rysunkową zagadką! Pamiętaj, że nasze tablice są wielokrotnego użytku, dlatego każdy napis z łatwością zetrzeć oraz ponowisz. I tak w nieskończoność!

Szeroka oferta tablic kredowych w różnych rozmiarach

Jesteśmy producentem, dlatego w naszym sklepie znajdziesz wiele autorskich produktów, które kupisz tylko i wyłącznie u nas! W naszej ofercie znajdziesz zarówno tablice samoprzylepne, jak i na podkładzie PCV. Możesz wybierać z szerokiej gamy rozmiarów, a nawet kształtów! Proponujemy również naklejki tablicowe na drzwi, magnesy kredowe na lodówkę a także produkty z indywidualnym nadrukiem, który wykonamy na Twoje życzenie!

Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane