info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Zamówienia indywidualne

Nie znalazłeś w naszym sklepie produktu, który całkowicie odpowiadałby Twoim upodobaniom oraz wymaganiom? Nic straconego! Dzięki temu, że jesteśmy producentem naszych produktów, z łatwością możemy przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, która z pewnością trafi w Twój gust!

Realizujemy wszelkiego rodzaju zamówienia w zakresie zmian kolorów, wielkości lub proporcji naszych produktów. Wykonujemy indywidualne projekty naklejek, szablonów, fototapet, tablic i obrazów. Do zakresu naszych prac należą między innymi: dopasowywanie produktu do istniejących wzorów i motywów bazując na zdjęciach, wycinkach prasowych, próbkach dekoracji, płytek i tym podobnych. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Fototapety z Twoim zdjęciem

Fototapety ze zdjęciem to doskonały pomysł na dodanie swoich wnętrzom spersonalizowanego charakteru. Do wyboru masz fototapety w kilku różnych wariantach dzięki czemu idealnie dopasujesz je do swoich wnętrz i ścian. Możemy na nich nadrukować Twoje ulubione zdjęcie z wakacji, fotografię ukochanego pupila czy też kolaż, który sprawi, że Twoja przestrzeń będzie całkowicie wyrażała Twój charakter!

Naklejki i szablony malarskie szyte na miarę

W naszej ofercie posiadamy zarówno naklejki jak i szablony - jednokrotnego oraz wielokrotnego użytku. Spersonalizowane produkty możesz wykorzystać zarówno w swoich wnętrzach prywatnych jak i firmowych - zleć nam przygotowanie szablonu bądź naklejki z logo Twojej firmy, ulubionym symbolem bądź kształtem i ciesz się niebanalną oraz niepowtarzalną dekoracją. Możesz wykorzystać je na wszystkich powierzchniach płaskich oraz całkowicie dostosować pod względem kształtu, rozmiaru oraz przeznaczenia.

Tablice suchościeralne oraz kredowe na zamówienie

Praktyczne tablice z nadrukiem to świetny pomysł dla Twojej firmy! Produkty suchościeralne wykorzystasz podczas branżowych konferencji, zebrań oraz burzy mózgów. Możemy nadrukować na nich rozkład Twojego dnia, planer to-do czy też wygodną siatkę na której z łatwością odwzorujesz wszelkie wykresy. Tablice kredowe z nadrukiem doskonale zaś sprawdzą się we wnętrzach prywatnych oraz szkołach, przedszkolach i salach zabaw!

Produkty na zamówienie indywidualne

Pamiętaj, że zamówienia indywidualnie nie podlegają zwrotowi. Prosimy o przemyślane zakupy, gdyż są to produkty "szyte na miarę" pod Wasze potrzeby i specyficzne wymiary. Wykonane w ten sposób produkty nie nadają się do dalszej odsprzedaży oraz jak zawsze objęte są pełną 24 miesięczną gwarancją!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane