info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Reklama wizualna

W dzisiejszych czasach dobra reklama to podstawa każdego biznesu. Marketing naszych produktów nierozerwalnie łączy się z sukcesem na rynku, którego osiągnięcie nie zawsze okazuje się być proste i przyjemne. Z tego powodu warto wspomóc się produktami, które sprawią, że nasza reklama stanie się jeszcze bardziej skuteczna oraz efektowna.

Potykacze - reklama dla handlu oraz gastronomii

Doskonałym pomysłem na reklamę lokali gastronomicznych, cukierni czy kawiarni są potykacze. Chyba każdy z nas kojarzy zabawne cytaty umieszczane na tych kredowych tabliczkach, których zadaniem jest zaciekawienie przechodnia oraz zaproszenie go do środka. Wypisz na nich swoją ofertę dnia, dobre słowo lub chwytliwe hasło (może zagadkę?) i sprawdź jak reagują na nie Twoi potencjalni klienci!

Potykacz możesz umieścić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz swojej kawiarni bądź sklepu. Nasze produkty reklamowe wykonujemy z najwyższej jakości materiałów oraz przy użyciu najnowocześniejszych technologii dzięki temu masz pewność, że przez lata posłużą Ci swoją funkcjonalnością oraz doskonałym wyglądem!

X-banner i roll-up - jak je wykorzystasz?

Kolejnym sposobem na reklamę, który doskonale sprawdza się w przypadku konferencji oraz biznesowych targów jest x-banner. To forma lekkiej, mobilnej reklamy na której nadrukować możesz co tylko zechcesz! Dzięki jego nieograniczonej mobilności, możesz zabrać go ze sobą wszędzie! A jeśli organizujesz ważne zebranie bądź konferencję sprawdź również ofertę naszych roll-upów! Zdecydowanym plusem roll-upów oraz x - bannerów jest również możliwość łatwej wymiany nadruku co sprawia, że produkty te możesz wykorzystywać wielokrotnie oraz podczas różnych wydarzeń!

Weź biznes w swoje własne ręce i zadbaj o odpowiednią formę reklamy. Dzięki temu, że jesteśmy producentem, możemy spersonalizować nasze produkty specjalnie pod Twoje potrzeby! Indywidualny projekt, wysokiej jakości materiały oraz wykonanie z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły.

Reklama nigdy wcześniej nie była tak prosta!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane