info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Naklejki - ogniste motywy

Ogień towarzyszy nam od zarania dziejów. Kiedyś całkowicie niezbędny do przeżycia, dziś wykorzystywany przez nas zupełnie świadomie - nie tylko w codziennym życiu, ale i dla przyjemności! Zapewne każdy z nas z rozrzewnieniem uśmiecha się na samo wspomnienie letnich wieczorów, gdy z przyjaciółmi paliliśmy wielkie ogniska i rozkoszowaliśmy się ciepłem, niezwykłym dźwiękiem palonego drewna oraz niepowtarzalnym zapachem unoszącym się w powietrzu. Jeśli więc ogień jest bliski Twojemu sercu z pewnością chciałbyś mieć jego namiastkę na co dzień! Wychodzimy naprzeciw wszystkim miłośnikom tego nieokiełznanego żywiołu i proponujemy ścienne dekoracje, które sprawią, że ogień będzie towarzyszył Ci w każdym momencie Twojego życia. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Naklejki na ścianę - ogień, płomienie

Ścienne naklejki z motywem ognia to dekoracje, które w szybki i łatwy sposób dodadzą charakteru każdemu wnętrzu! Jednokolorowe naklejki pozwalają na ekspresowe ożywienie wielu rodzajów powierzchni. Dzięki swojej wyjątkowej łatwości w montażu produkty mogą być nanoszone zarówno w pomieszczeniach na powierzchnie ścienne, meblowe oraz na powierzchnie karoserii samochodowej czy motocyklowej. Odpowiednio dobrany ognisty motyw wprowadza specyficzny rodzaj atmosfery oraz nadaje danej powierzchni pożądany wizualny pazur oraz charakter. Niech ogniste motywy towarzyszą Ci każdego dnia, nadając wnętrzom oraz życiu energii i motywacji do działania!

Gdzie wykorzystasz nasze naklejki z motywem ognia?

Naklejki ścienne z ognistymi motywami doskonale pasują jako element dopełniający nowoczesne, designerskie style dekoratorskie roztaczając wokół siebie atmosferę kontrolowanego niebezpieczeństwa. Dlatego właśnie idealnie sprawdzą w zarówno w pokoju zbuntowanego nastolatka, mieszkaniu singla bądź w garażu każdego miłośnika tego żywiołu.

Nasze dekoracje z motywem ognia wykorzystasz również w salonach piercingu, tatuażu a także w barach i klubach tanecznych!

Wybierz swój ulubiony wzór i dodaj ognia swoim wnętrzom!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane