info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

wydrukuj własną fototapetę

13,50 zł z VAT
10,98 zł netto

Fototapety ścienne i dekoracyjne przeznaczone do montażu na ścianach, panelach meblowych, szafach, szybach, drzwiach znajdują zastosowanie w każdym wnętrzu od sypialni po kuchnię.

Ceny dostępnych rozmiarów proszę sprawdzać wybierając odpowiednie powiększenie z powyższej listy rozwijanej rozmiar/wielkość. Cena przeliczy się automatycznie. Jeżeli chcą Państwo zamówić wydruk w innym niż proponujemy rozmiarze prosimy o kontakt.

fototapeta samoprzylepna Wall-Art

Fototapeta wykonana z matowej folii ściennej przeznaczonej do montażu na ścianach i powierzchniach szklanych. Zapewnia perfekcyjne przyleganie do powierzchni i wieloletnią trwałość, natomiast specjalny klej umożliwia późniejsze swobodne odklejenie w przypadku demontażu dekoracji lub dowolne przeklejenie jej, nie pozostawiając żadnych śladów.

fototapeta samoprzylepna laminowana Wall-Art

Wykonane z foli ściennej perfekcyjnie przylegającej do powierzchni, jednocześnie umożliwiającej swobodne odklejenie. Laminat natomiast skutecznie ochroni twoją fototapetę przed wszelkimi urazami mechanicznymi, dzięki czemu zachowa ona intensywność i trwałość kolorów na dłużej, tak abyś mógł cieszyć się dekoracją swojego domu w nieskończoność. Laminowane fototapety doskonale sprawdzą się w kuchniach, jadalniach i pokojach dziecięcych.

Im większe zdjęcie tym lepsza jakość wydruku.

 

Jeżeli chcą Państwo wykadrować zdjęcie, prosimy o wybór docelowego rozmiaru i komentarz przy składaniu zamówienia. Graficy przygotują poglądowy projekt, który dopiero po akceptacji przez Państwa zostanie wydrukowany.

Prosimy nie powiększać sztucznie zdjęcia przed wysyłką. Przyjmujemy automatycznie pliki do 25 MB. Dla większych udostępniamy kanał FTP. Prosimy o kontakt w celu przekazania danych dostępowych.

Fototapeta posiada pełną 24 miesięczną gwarancję.

Produkty powiązane

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane