Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt - obsługa klienta

tablica suchościeralna na wymiar

tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar tablica suchościeralna na wymiar
BESTSELLER
tablica suchościeralna na wymiar
17,80 zł z VAT
14,47 zł netto

Nasze tablice posiadają nowoczesną powierzchnię suchościeralną, która pozwala na całkowite wyczyszczenie tablicy nawet gdy napisy pozostaną na niej przez długi okres. Tablice produkowane są z najlepszych dostępnych materiałów z troską o ich najwyższą jakość. Tablice Wally to polski produkt, który powstaje w naszych rękach.

Mat czy błysk?


Wersja błyszcząca to idealne miejsce do częstych i intensywnych notatek jak również wymarzone miejsce do pracy naszych dzieci. Wszelkie napisy wystarczy przetrzeć ścierakiem lub ściereczką z mikrofibry aby w mig zniknęły z powierzchni tablicy.

Tablica matowa może być wykorzystana jako alternatywa ekranu dla rzutnika. Ze względu na swa lekką, niewidoczną dla oka porowatość, posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Wykonane napisy należy ścierać po ich wyschnięciu, a najlepszą metodą czyszczenia będzie ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto czyścić okresowo specjalistycznym płynem do tablic lub wodą.

Trzy rodzaje tablic

  • samoprzylepna - wykonana z elastycznej folii o grubości zaledwie 0,2 mm. Do montażu na gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble czy powierzchnie szklane;
  • usztywniona, na podkładzie PCV - PCV to wodoodporne tworzywo o grubości 5 mm. Tablica jest bardzo lekka  i wytrzymała. Nowoczesny wygląd zapewnia brak ramek;
  • dwustronna - to tablica usztywniona z obustronną powierzchnią suchościeralną lub suchościeralną i kredową z drugiej strony.

O tablicach

  • są odporne na działanie warunków atmosferycznych - możesz użytkować je na zewnątrz;
  • wykonujemy je w dowolnym rozmiarze - wybierz o rozmiar większą i w uwagach napisz informacje o formacie docelowym;
  • tablice na podkładzie PCV możemy wykonać w rozmiarze większym niż dostępny w sklepie - napisz do nas;
  • należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych (markery półpermanentne nie sprawdzą się na tego typu tablicach).
  • oferujemy komplet próbek;
  • gdy obydwa wymiary są większe niż 120 cm tablica będzie wykonana z elementów. Dla tablic kolorowych jest to 120 cm lub 100 cm w zależności od wybranego koloru. Tablica dzielona jest zgodnie z optymalnym wykorzystaniem materiału.

Montaż

Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na dowolną płaską i gładką powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Tablicę usztywnioną można zamontować za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub wykorzystać jako wolnostojącą.

Terminy realizacji

Tablica samoprzylepna - do 3 dni roboczych, tablice kolorowe oraz na podłożu z PCV - do 5 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo