info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tablica kredowa w dowolnym rozmiarze

17,80 zł z VAT
14,47 zł netto

Tablica sprawdzi się jako praktyczne miejsce na menu w punkcie gastronomicznym, pubie, restauracji lub dyskotece. Z powodzeniem można ją też przeznaczyć na tablicą reklamową w sklepie czy np. salonie fryzjerskim. Tablica kredowa z pewnością ucieszy również dzieci, które dzięki niej będą mogły dać upust swojej kreatywności. Nauka czytania, pisania czy też liczenia nigdy nie była prostsza! Tablica w wersji elastycznej jest z powodzeniem wykorzystywana do renowacji zużytych tablic szkolnych. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń w tym zakresie. Tablica kredowa jest odporna na warunki atmosferyczne i może być montowana na zewnątrz.

Po tablicy możesz pisać zarówno miękką kredą szkolną, jak i kredowymi markerami.

Zwróć uwagę!
Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz markerów do tablic kredowych. Przy silnym napigmentowaniu markera istnieje możliwość powstania trwałego śladu na powierzchni tablicy. Dlatego przed zastosowaniem mazaków innych niż w naszej ofercie sugerujemy wykonanie próby ścieralności. Jeżeli planujesz użycie mazaków innych, niż zalecanych przez nas - poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia. Do paczki dołączymy próbkę tablicy na której będziesz mógł przeprowadzić testy.

Tablice wykonujemy w dowolnym rozmiarze. Jeśli zależy Ci na przycięciu tablicy do formatu innego niż oferowany w naszym sklepie wystarczy wybrać produkt nieco większy od oczekiwanego, a w uwagach zamieścić informację o formacie w jakim mamy przygotować tablicę.


Tablica dostępna jest w postaci elastycznej, samoprzylepnej folii lub tablicy o grubości 5 mm wykonanej z PCV dla większej sztywności

Montaż

Tablicę samoprzylepną wystarczy nakleić na płaską powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Równie łatwo można ją w każdej chwili zdemontować. Jeżeli wybierzesz tablicę z podkładem z płyty PCV możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą.

Termin realizacji

Tablica samoprzylepna - do 2 dni roboczych, tablica na podłożu z PCV - do 5 dni roboczych.

Pamiętaj!

Jeżeli obydwa z wybranych przez Ciebie wymiarów przekraczają 135 cm, wówczas tablica będzie składała się z części.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane