info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tablica suchościeralna EDU nauka pisania 027

49,70 zł z VAT
40,41 zł netto
rozmiarszer. x wys. cm
bazowy70,0 x 50,0
A100 x 70,0
B130,0 x 90,0
C
170,0 x 120,0

Edukacyjna tablica to rewelacyjne narzędzie do nauki, zabawy i pracy. Dzięki niemu Twoje dziecko pozna alfabet, nuty, cyferki, nauczy się tabliczki mnożenia i połączy pierwsze litery w słowa – a wszystko to w formie znakomitej zabawy. Piszcie razem, rysujcie, bawcie się, zorganizujcie konkurs, kalambury – kilka pociągnięć gąbki i można zaczynać od początku!

Tablica edukacyjna nie tylko pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka, ale też doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny dziecięcego pokoju, przedszkola czy też dziecięcej poczekalni!

Tablica jest dostępna w dwóch wersjach - samoprzylepnej oraz usztywnionej podkładem pcv.

Za co pokochasz edukacyjne tablice Wally?
Specyfikacja
Tablica samoprzylepnaTablica PCV
Grubość tablicy ~0,2 mm ~5 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Ograniczenia rozmiaru Jeżeli jeden z wybranych rozmiarów (szerokość bądź wysokość) przekracza 120 cm tablica zostanie wykonana w elementach.
Sposób montażu forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! taśma dwustronna, montaż mechaniczny (wkręty, kołki).
Powierzchnia montażu wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu.dowolna powierzchnia
Odporność na warunki atmosferyczne tak, gdy naklejona na powierzchnię niechłonną - blachę lub tworzywa sztuczne.tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.
Dostawa

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Produkty powiązane

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane