info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

naklejka na laptopa zebra 0043

24,99 zł z VAT
20,32 zł netto

Czy ta zebra jest prawdziwa? Czy to tak naprawdę bywa? Czy też malarz z bożej łaski, pomalował osła w paski? Tak brzmi fragment wierszyka dedykowanego przez Jana Brzechwę dzieciom. W istocie lepiej nie dałoby się scharakteryzować zwierzęcia, jakim jest zebra. Ich niewątpliwym atutem są oczywiście paski, na tyle oryginalne, że nie możliwe jest napotkanie na dwie takie same zebry, o takim samym umaszczeniu. I choć w naturalnych warunkach często padają ofiarą drapieżników i kłusowników – głównie z powodu posiadanych pasków, tak w naszym sklepie internetowym ich wizerunkiem możemy cieszyć się do woli, nie bacząc, że przy ich tworzeniu mogło ucierpieć jakiekolwiek zwierzę.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 45 x 30 cm. Naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

  • Ochronisz obudowę przed zarysowaniami,
  • wyróżnisz się z jednobarwnego tłumu tysięcy takich samych urządzeń,
  • zamontujesz ją sam w kilka minut, niepotrzebne są żadne specjalne umiejętności.

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie do trzech dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane