Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt - obsługa klienta

tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe

 tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe
 tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe
46,00 PLN z VAT
37,40 PLN netto

Tablicę zamówić można w dowolnym rozmiarze. rozmiar bazowy: 60,0 x 30,0 cm szer. x wys. [cm]

Tablice można montować na zewnątrz, Warstwa magnetyczna wykonana jest z super nowoczesnego tworzywa ferromagnetycznego, które jest plastyczne, lekkie i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Tablica nie posiada ostrych krawędzi. Wymaga stosowania dobrych magnesów o średnicy od 30 mm.

Dostępna jest w trzech wersjach:

 • tablica samoprzylepna - wykonana jest z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości zaledwie 2 mm. Idealnie nadaje się do montażu na wszelkich gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble czy powierzchnie szklane;
 • tablica na podkładzie z PCV - wykonana jest na podłożu z 5 mm PCV dla większej sztywności i przeznaczonej do montażu w tradycyjny sposób. Tablica pozbawiona jest wszelkich ramek, bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała;
 • tablica dwustronna na podkładzie z PCV - wykonana jest z 5 mm płyty PCV i obustronnie wyposażona w powierznię kredową. Możemy tworzyć hybrydy - tablicy kredowej i suchościeralnej, a także kolorów (czarnego i zielonego) Jeżeli chcesz chcesz stworzyć taką tablicę napisz to w komentarzu do zamówienia. Cena bez względu na wariant pozostanie bez zmian!

Prosty montaż

Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na płaską powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Warstwa klejowa jest dość mocna i demontując tablicę należy liczyć się z potencjalnymi uszkodzeniami powierzchni. Szczególnie dotyczy to ścian, w dużo mniejszym stopniu mebli czy szkła. Tablica nie jest przeklejalna. Dla tych którzy mają wątpliwości polecamy wersję z 5 mm PCV którą możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą. Tablicę można zamówić w dowolnym rozmiarze dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie mazaków kredowych.

Zwróć uwagę!
Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz markerów do tablic kredowych. Przy silnym napigmentowaniu markera istnieje możliwość powstania trwałego śladu na powierzchni tablicy. Dlatego przed zastosowaniem mazaków innych niż w naszej ofercie sugerujemy wykonanie próby ścieralności. Jeżeli planujesz użycie mazaków innych, niż zalecanych przez nas - poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia. Do paczki dołączymy próbkę tablicy na której będziesz mógł przeprowadzić testy.

Czas produkcji tablicy wynosi 4-7 dni roboczych.

Dlaczego tablica samoprzylepna?

 • Lekka i bezpieczna,
 • tańsza od tradycyjnych tablic,
 • zapewnia prosty i czysty montaż,
 • wykonana z profesjonalnej samoprzylepnej folii tablicowej,
 • elastyczna i cienka 2 mm grubości lub na 5mm podkładzie z PCV,
 • szybko przykleisz i odkleisz,
 • dowolny rozmiar.

Tablica dla domu, firmy i szkoły!

Tablica to doskonały pomysł na rodzinny notatnik spraw bieżących - umieść ją w kuchni lub połącz przyjemne z pożytecznym i niech stanie się znakomitą zabawą dla Twoich dzieci - praktycznym miejscem na kolorowe rysunki, pierwsze literki lub "złote myśli". Tablica w wersji elastycznej jest z powodzeniem wykorzystywana do renowacji zużytych tablic szkolnych. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń w tym zakresie.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo