info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tabliczka mnożenia tablica suchościeralna magnetyczna 038

109,40 zł z VAT
88,94 zł netto
rozmiar szer. x wys. cm
bazowy 70,0 x 50,0
A 100 x 70,0
B 130,0 x 90,0

Edukacyjna tablica suchościeralna i magnetyczna to rewelacyjne narzędzie do nauki, zabawy i pracy. Dzięki niej Twoje dziecko pozna alfabet, nuty, cyferki, nauczy się tabliczki mnożenia i połączy pierwsze litery w słowa – a wszystko to w formie znakomitej zabawy.

Piszcie razem, rysujcie, bawcie się, zorganizujcie konkurs, kalambury – kilka pociągnięć gąbki i można zaczynać od początku!

Tablica nie tylko pobudzi wyobraźnie Twojego dziecka ale też doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny jego pokoju.


Prosty montaż

Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na płaską powierzchnię – ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Równie łatwo można ją w każdej chwili zdemontować – zwyczajnie odkleić nie pozostawiając żadnych śladów. Jeżeli wybierzesz tablicę z podkładem z płyty PCV możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą.

Do pisania po tablicy należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych.

Dlaczego tablica samoprzylepna?

termin realizacji
Tablice magnetyczne realizujemy w terminie od 3 do 7 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Produkty powiązane

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane