info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tablica kredowa z paskiem magnetycznym

42,99 zł z VAT
34,95 zł netto

Tablica to doskonały pomysł na rodzinny notatnik spraw bieżących - umieść ją w kuchni lub połącz przyjemne z pożytecznym i niech stanie się znakomitą zabawą dla Twoich dzieci - praktycznym miejscem na kolorowe rysunki, pierwsze literki lub "złote myśli". Na pasku magnetycznym możesz pisać szkolną kredą lub mazakami kredowymi jak i przyczepiać magnesy.

Zwróć uwagę!
Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz markerów do tablic kredowych. Przy silnym napigmentowaniu markera istnieje możliwość powstania trwałego śladu na powierzchni tablicy. Dlatego przed zastosowaniem mazaków innych niż w naszej ofercie sugerujemy wykonanie próby ścieralności. Jeżeli planujesz użycie mazaków innych, niż zalecanych przez nas - poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia. Do paczki dołączymy próbkę tablicy na której będziesz mógł przeprowadzić testy.

Tablica kredowa z paskiem magnetycznym usztywniona jest podłożem PCV o grubości 5 mm. Tablica pozbawiona jest wszelkich ramek, bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała. Możesz również dopasować położenie paska (na górze, środku lub na dole tablicy) jak i jego wysokość.

Warstwa magnetyczna wykonana jest z super nowoczesnego tworzywa ferromagnetycznego, które jest plastyczne, lekkie i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Do tablicy należy używać magnesów o średnicy min. 34 mm lub neodymowych.

Tablice wykonujemy w dowolnym rozmiarze. Jeśli nie znalazłeś rozmiaru dla siebie skontaktuj się z nami.

Termin realizacji

Czas produkcji tablicy wynosi do 3-5 dni roboczych.

Zwróć uwagę!

Farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność. Nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami.

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane