info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

MAGNES suchościeralny z własnym nadrukiem

7,80 zł z VAT
6,34 zł netto

Magnesy suchościeralne do doskonały pomysł na zatrzymanie ważnych pomysłów oraz informacji. Innowacyjny produkt stosowany zarówno w przemyśle jak również w domach. Idealny do stosowania na wszelkich metalowych powierzchniach takich jak regały, maszyny czy lodówka. Możliwość nadruku systematyzuje prowadzone notatki i czyni je bardziej czytelnymi. Do produkcji magnesów stosowany jest najgrubszy atestowany materiał o grubości 0,7 mm gwarantujący bardzo dobrą przyczepność.

Projekt tablicy

Na powierzchni magnesu możesz umieścić logo firmy, grafikę firmową, stworzyć własny harmonogram, planer, tablicę zespołową, spis materiałów, opisy regałów, instalacji, maszyn etc. Do wykonania magnesu niezbędny jest plik graficzny do druku. Jeśli posiadasz gotowy plik graficzny prześlij go na nasz adres mailowy, sprawdzimy jego poprawność i udzielimy ewentualnych wskazówek.

Jeśli nie posiadasz takiego pliku, prześlij do nas swój szkic, zdjęcie lub opisz czego poszukujesz. Wycenimy oraz przygotujemy projekt specjalnie dla Ciebie. Nasz adres: info@wally.com.pl

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian w projekcie.

Mat czy błysk?

Nasze magnesy posiadają rewelacyjną powierzchnię suchościeralną. Jako jedyni na rynku oferujemy magnesy w wersji błyszczącej jak i matowej. Magnesy matowe posiadają nieco słabsze właściwości ścieralne i czasami wymagają doczyszczenia za pomocą mokrej szmatki lub płynu do tablic. Tablica błyszcząca to produkt wiodący na rynku, zdecydowanie sprawdzi się w warunkach intensywnego użytkowania.

Uwaga na mazaki! Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych (mazaki permanentne lub półpermanentne nie sprawdzą się na tego typu tablicach).

Montaż

Magnes jest elastyczny. Swobodnie przymocujesz go do stalowych: regałów, mebli, lodówki, czy też drzwi. Montaż zajmuje tylko chwilę, w każdej momencie będziesz mógł przyczepić go na inną powierzchnię. Umieść go na boku samochodu, koszach, obudowach czy zbiornikach.

Termin realizacji

Od 3 do 8 dni roboczych.

Produkty powiązane

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane