info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

naklejka na laptopa ptak P294

24,99 zł z VAT
20,32 zł netto
Ptaki pełnią istotną rolę w przyrodzie – co do tego pewnie nikt nie ma żadnych wątpliwości. Warto jednak zauważyć, że ich motyw coraz śmielej zaczyna przekraczać nasze progi i chętniej znajduje zastosowanie w roli dekoracji. Skrzydlaci bohaterowie cieszą się czołową pozycją w bajkach i wierszykach, stąd też zdobią pokoje naszych szkrabów. Nieco potężniejsze okazy królują w oficjalnych wnętrzach, wprowadzając do nich specyficzny charakter. Jeśli jednak nie przekonuje nas wizerunek ptaka na olbrzymiej płaszczyźnie, możemy zdecydować się na jego niewielki akcent. W roli nalepki na laptopa sprawdzi się rewelacyjnie.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 45 x 30 cm. Naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie do trzech dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Mogą Cię zainteresować

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane