info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

naklejka na laptopa pies P315

24,99 zł z VAT
20,32 zł netto
Czy codziennie używany do odczytywania maili, przeglądania wiadomości czy portali społecznościowych notebook może zyskać bardziej personalnego charakteru? Oczywiście, że tak! Świetnym sposobem na wzbogacenie jego wyglądu są naklejki. Proste w montażu, tanie w zakupie, w wielu rozmaitych wariantach wzorniczych sprawią, że laptop zyska nowego wyrazu, wyróżniając się wśród innych urządzeń oraz skutecznie przykuwając wzrok domowników. Jeśli zatem nasz komputer już dawno ma za sobą lata swojej świetności, a z powodu braku wystarczającej ilości środków nie stać nas na zakup nowego, zdecydujmy się na oryginalne naklejki, które w oka mgnieniu odmienią jego wygląd.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 45 x 30 cm. Naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie do trzech dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Mogą Cię zainteresować

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane