info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

naklejka na laptopa spacerujący kot P434

24,99 zł z VAT
20,32 zł netto

Tylko prawdziwi zwolennicy kotów są w stanie zrozumieć ich urok, naturę oraz potrzebę bawienia się. Bez względu na to, czy mamy przed sobą wizerunek małego, czy dużego kociaka, dzikiego czy oswojonego – w każdym przypadku w roli dekoracyjnej fotografii będą prezentować się równie okazale. Dlatego tak często możemy je spotkać na obrazach, fototapetach czy naklejkach, czego najlepszym przykładem jest poniższy sticker na laptopa, który nie tylko odmieni wygląd naszego urządzenia, ale również doda mu drapieżnego charakteru. Koci motyw to wdzięczna tematyka produktów w sklepie wally.pl, którą dedykujemy wszystkim miłośników puszystego futerka oraz kocich pazurków.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 45 x 30 cm. Naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie do trzech dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Mogą Cię zainteresować

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane