info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

naklejka tablicowa na lodówkę na wymiar

17,80 zł z VAT
14,47 zł netto

Tablica kredowa samoprzylepna o grubości 0,2 mm jest bardzo trwała i odporna na zarysowania. Do czyszczenia tablicy wystarczy użyć gąbki lub wilgotnej szmatki. Doskonale sprawdzi się jako nośnik informacji o których nie chcemy zapomnieć.

Nasza tablica daje Ci możliwość pisania zarówno mazakami kredowymi jak również miękką kredą szkolną.

Zwróć uwagę!
Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz markerów do tablic kredowych. Przy silnym napigmentowaniu markera istnieje możliwość powstania trwałego śladu na powierzchni tablicy. Dlatego przed zastosowaniem mazaków innych niż w naszej ofercie sugerujemy wykonanie próby ścieralności. Jeżeli planujesz użycie mazaków innych, niż zalecanych przez nas - poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia. Do paczki dołączymy próbkę tablicy na której będziesz mógł przeprowadzić testy.

Tablicę można zamówić w dowolnym rozmiarze. Wystarczy wybrać odpowiednią szerokość i wysokość, cena przeliczy się automatycznie. Jeśli zależy Ci na przycięciu tablicy do własnego indywidualnego formatu wystarczy wybrać produkt nieco większy od oczekiwanego, a w uwagach zamieścić informację o formacie w jakim mamy przygotować tablicę.

Montaż

Tablica smoprzylepna to rodzaj naklejki, wystarczy ściągnąć jej papier ochronny i przykleić do wybranej przez siebie powierzchni.

Termin realizacji

Zamówienie realizujemy od 1 do 3 dni roboczych.

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane