info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

mata magnetyczna z własnym nadrukiem

7,80 zł z VAT
6,34 zł netto

Mata magnetyczna z własnym nadrukiem to elastyczny produkt, który swobodnie przymocujesz go do metalowych regałów, drzwi samochodu, lodówki, czy też zmywarki. Mata jest wielokrotnego użytku, dzięki czemu możesz wiele razy nakładać ją oraz ściągać z wybranej powierzchni. Zajmuje to dosłownie chwilę i nie pozostawia żadnego śladu.

Specyfikacja
Grubość maty magnetycznej 0,7 mm
Powierzchnia montażu wszelkie metalowe powierzchnie
Odporność na warunki atmosferyczne tak
Właściwości suchościeralne mata nie posiada właściwości suchościeralnych, jeśli jesteś zainteresowany takim produktem skontaktuj się z nami.
Projekt graficzny

Na powierzchni maty możesz umieścić logo firmy, grafikę firmową, stworzyć własny harmonogram, planer, tablicę zespołową, spis materiałów, opisy regałów, instalacji, maszyn etc. Do wykonania magnesu niezbędny jest plik graficzny do druku. Jeśli posiadasz gotowy plik graficzny prześlij go na nasz adres mailowy, sprawdzimy jego poprawność i udzielimy ewentualnych wskazówek.

Jeśli nie posiadasz takiego pliku, prześlij do nas swój szkic, zdjęcie lub opisz czego poszukujesz. Wycenimy oraz przygotujemy projekt specjalnie dla Ciebie. Nasz adres: info@wally.com.pl.

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian w projekcie.

Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 8 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane