info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

Reprodukcja Arearea, Gauguin Paul

32,00 zł z VAT
26,02 zł netto
rozmiar szer. x wys. cm
bazowy 75,0 x 60,0
A x 1.5 100,0 x 75,0
B x 2.0 150,0 x 120,0

Jesteś koneserem malarstwa i marzysz aby Twoje mieszkanie stało się istnym dziełem sztuki? Dzieła Kandinsky’ego, Wyspiańskiego czy Kossaka budzą szybsze bicie Twojego serca? Dzięki nam możesz mieć ich obrazy na swoich ścianach! Dbamy o perfekcyjne odwzorowanie kolorystyki oraz wszelkich detali - każda reprodukcja to doskonałe odwzorowanie oryginału. Fantastyczna jakość naszych reprodukcji z pewnością Cię zadziwi! Zaproś słynnych malarzy do swojego domu i pozwól, aby zostali na dłużej.

Do wyboru posiadamy cztery podłoża na których możemy wykonać reprodukcje:

Plakat

Jeśli do stylistyki Twojego mieszkania nie pasują tradycyjne obrazy wybierz reprodukcję drukowaną w formie plakatu. Nasze plakaty drukujemy na papierze premium 200g, który gwarantuje perfekcyjnie odwzorowanie kolorów, nie zwija się oraz nie marszczy. To idealna dekoracja do umieszczenia w antyramie! W zaledwie kilka chwil oraz bez bałaganu umieścisz go na swojej ścianie.

PCV

To lekki i wytrzymały materiał o grubości 5 mm. Reprodukcja obrazu na podłożu PCV to doskonała ścienna dekoracja, która zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego konesera sztuki. Prostota montażu sprawia, że materiał PCV staje się coraz bardziej popularny. Wystarczy dwustronna taśma klejąca, aby w mig przytwierdzić obraz do ściany! Każdą reprodukcję poddajemy procesowi laminowania - dzięki filtrom UV obraz jest chroniony przed blaknięciem oraz czynnikami zewnętrznymi. Domyślnie proponujemy matowe wykończenie reprodukcji, jeśli jednak zależy Ci na wykończeniu błyszczącym poinformuj nas o tym w komentarzu przy składaniu zamówienia!

Płótno Canvas

Obraz drukowany na amerykańskim płótnie Canvas to najbardziej tradycyjna ze wszystkich możliwości. Zarówno wydruk jak i płótno Canvas to produkty najwyżej jakości - kolory są intensywne, nasycone oraz zgodne z oryginałem. Obraz naciągnięty jest na sosnowe blejtramy, a jego boki są starannie pokryte wydrukiem. Każdy obraz zabezpieczony jest półmatowym werniksem oraz jest gotowy do powieszenia, dzięki czemu już w kilka minut i bez bałaganu Twoja ściana może zyskać nietypowy wygląd.

Dibond

To elegancki materiał o rdzeniu wykonanym z tworzywa sztucznego, z obu stron pokryty warstwą aluminium. Z powodzeniem sprawdzi się w minimalistycznych, stylowych wnętrzach, tworząc interesującą, przestronną dekorację. Grubość dibondu to 3 mm, obraz wykonany na tego typu podłożu można przymocować na specjalnych dystansach, które z pewnością okażą się ciekawym, wnętrzarskim rozwiązaniem. Każda reprodukcja zabezpieczona jest specjalnym laminatem, który dzięki zawartości filtra UV chroni obraz przed blaknięciem oraz przed drobnymi uszkodzeniami. Domyślnie proponujemy matowe wykończenie reprodukcji, jeśli jednak zależy Ci na błyszczącym efekcie poinformuj nas o tym w komentarzu, składając zamówienie.

Natchnij sztuką swoje mieszkanie!

Sprawdź naszą ofertę reprodukcji i sam zadecyduj dzieło którego autora umieścisz na swojej ścianie! Jeżeli poszukujesz reprodukcji w rozmiarze, którego nie uwzględniliśmy w naszym sklepie - skontaktuj się z nami!

Czas produkcji reprodukcji wynosi od 3 do 5 dni roboczych.

szczegóły wykonania obrazu

sosnowa rama z klinamisosnowa rama z klinami
zadrukowane krawędziezadrukowane krawędzie
starannie wykończone rogistarannie wykończone rogi
bawełniane płótnobawełniane płótno i werniks

Mogą Cię zainteresować

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane