info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

naklejka suchościeralna na lodówkę na wymiar

17,80 zł z VAT
14,47 zł netto

Tablicę na lodówkę można zamówić w dowolnym rozmiarze. Proszę wybrać odpowiednią szerokość i wysokość, cena przeliczy się automatycznie. Jeśli zależy Ci na docięciu tablicy na określony rozmiar zamów w sklepie odpowiednio większą tablicę, a w uwagach zamówienia  podaj rozmiar jaki mamy dla Ciebie wykona.


Tablicę moża wypodażyć dodatkowo w metalowy samoprzylepny uchwyt, który spowoduje iż mazak suchościeralny będzie zawsze pod ręką.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych.

Rewelacyjna biała lub kolorowa suchościeralna tablica samoprzylepna na lodówkę. Pozwoli Ci zapisać istotnie informacje, da się wyszaleć dziecku a najważniejsze że na końcu łatwo usuniesz ślady waszej wspólnej kreatywnej działalności. Stwórz innowacyjne miejsce w Twoim domu - bez zagospodarowywania dodatkowej przestrzeni!

Super fakty o powierzchni suchościeralnej

Nasze tablice posiadają nowoczesną powierzchnię suchościeralną, która pozwala na całkowite wyczyszczenie tablicy nawet gdy napisy pozostaną na niej przez długi okres.

Tablice suchościeralne dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej.

Wersja błyszcząca to idealne miejsce do częstych i intensywnych notatek jak również wymarzone miejsce do pracy naszych dzieci. Wszelkie napisy wystarczy przetrzeć ścierakiem lub ściereczką z mikrofibry aby w mig zniknęły z powierzchni tablicy.

Tablica matowa może być wykorzystana jako alternatywa ekranu dla rzutnika, jednak ze względu na swa lekką niewidoczną dla oka porowatość posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Wykonane napisy należy ścierać po ich wyschnięciu, a najlepszą metodą czyszczenia będzie ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto czyścić okresowo specjalistycznym płynem do tablic lub wodą z małą ilością płynu do mycia naczyń.

Tablice można montować na zewnątrz gdyż są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

dlaczego tablica samoprzylepna?

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane